Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Боятися "третього Майдану" не варто, бо українці розуміють важливість єдності для перемоги над РФ, - Порошенко у День Гідності та Свободи

П’ятий президент та лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко у День Гідності та Свободи наголосив, що українські Майдани збираються, коли треба захистити свободу і незалежність.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

"Свобода ніколи не дається раз і назавжди, сказав хтось із великих. Її постійно треба захищати, щоб не забрали. Так у нас сталося і під час студентської Революції на граніті восени 1990-го, і під час Помаранчевого Майдану 2004-го, і в дні Революції Гідності у 2013-му", - нагадав він.

За словами Порошенка, українські Майдани збираються не по волі Росії, а всупереч їй.

"Коли москва та її колаборанти створюють загрозу нашій незалежності та ідентичності. Так сталося в листопаді десять років тому. Мільйони людей вийшли, аби завадити п’ятій колоні розвернути нас у бік росії. І тим самим ми зробили свій остаточний європейський вибір, який тепер мусимо боронити у виснажливій війні від імперії зла, як колись влучно назвав московію великий Рейган", - зазначив лідер "ЄС".

Порошенко також наголосив, що влада має пам'ятати, що джерелом влади є народ.

"Захист національних інтересів, свобода слова, слідування усім правилам демократії, чесний діалог із суспільством, нульова толерантність до корупції під час війни, терпимість до критики й ставлення до опозиції як до партнера, а не ворога, – прості профілактичні та заспокійливі засоби для тих, хто боїться "третього Майдану". ...

А українці прекрасно розуміють, що нам сьогодні як ніколи потрібна внутрішня єдність для перемоги над зовнішнім ворогом. Бо ми, українці, відповідальні і любимо свою Вітчизну, незалежно від політичних поглядів", - пояснив п'ятий президент.

"Із вдячністю та шаною схиляю голову перед Небесною Сотнею. І перед десятками тисяч полеглих воїнів-захисників України. Вітаю з Днем Гідності та Свободи кожного вільного українця і всю нашу націю — великої честі та гідності Український народ", - підсумував Порошенко.

Автор: Богдан Гуньковський