Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

І світло відключили, і хата згоріла: українців суворо попередили перед обстрілами

title=

Всі ці поради можуть вас убезпечити в ситуації, що склалася

Українці продовжують жити як на пороховій діжці після початку повномасштабної війни. Зараз усі ми живе поновлення масованих ракетних ударів.

У Міністерстві внутрішніх справ України записали спеціальний ролик для громадян, де розповіли, як можна вберегти свій будинок від пожежі у разі відключення електроенергії.

Українці без світла, фото Getty Images

Українці без світла, фото Getty Images

Це досить поширене явище, оскільки техніка може витримуватися таких частих відключень енергії. Проведення може замкнути, що й призведе до непоправних наслідків.

Також часто до сильних пожеж може призвести навіть звичайна маленька свічка, тому рекомендується не залишати їх запаленими без нагляду, не палити до кінця, а також залишати залишки завдовжки 2-3 сантиметри.

Свічки, скріншот з відео

Свічки, скріншот з відео

Звичайно ж, бажано їх тримати якнайдалі від матеріалів, які легко спалахують. Використовувати найкраще невисокі металеві свічники.

Що стосується генераторів. Користуватися ним потрібно на відкритому повітрі, на відстані від будинку щонайменше шість метрів. Зберігати його обов'язково потрібно в сухому місці, адже дотик до мокрого генератора або підключених пристроїв призводить до ураження.

Генератори, скріншот: YouTube

Генератори, скріншот: YouTube

Паливо, яке розлите на гарячі деталі генератора можуть спалахнути, а також рекомендується встановити детектори чадного газу.

Всі ці поради можуть вас убезпечити в ситуації, що склалася.

Нагадаємо, що пропаде світло - знатимете, що робити: простий лайфхак, щоб не сидіти у темряві.

Раніше ми повідомляли, що батареї будуть смажити, як літнє сонце: 3 способи збільшити тепловіддачу без великих витрат.