Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Як довше тримати акумулятор iPhone зарядженим

title=

Багатьом власникам iPhone знайомий цей дискомфорт, що виникає через появу на екрані попереджень про низький заряд батареї. На щастя, цей момент можна відкласти.

OBOZ.UA ви запитали лайфхак, як можна продовжити час автономної роботи смартфонів Apple. Це особливо корисно для тих, хто щойно оновив операційну систему пристрою до iOS17.1.1. Оновлення, як завжди, викликало сплеск скарг на зменшений час автономної роботи iPhone.

Ви можете дещо виправити цю ситуацію, змінивши щось у налаштуваннях свого пристрою. Досить налаштувати роботу екрану. Для цього в Налаштуваннях iPhone виберіть “спеціальні можливості” — “відображення і розмір тексту” і активуйте опцію “зменшити білі крапки”.

Чим менше цей показник, тим менше час автономної роботи пристрою. Така зміна може вплинути на використання смартфона при яскравому освітленні, але в осінню погоду це не повинно викликати проблем. Крім того, це зниження яскравості може допомогти зменшити втому очей і полегшити засинання під час використання екрана перед сном. Слабкий потік світла не заважає виробленню мелатоніну, гормону, необхідного для засинання.

Досвідчені користувачі кажуть, що цей лайфхак може ускладнити читання повідомлень та інших текстів по телефону. Але ось рішення. Зменшення білих крапок – це не те саме, що зміна яскравості головного екрана iPhone. Це означає, що ви можете налаштувати як оптимальну точку для оптимізації зчитування даних з телефону, так і витрата батареї при загорянні екрану.