Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Як переглянути заблоковані номери на телефоні

title=

У сучасному світі мобільні пристрої стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Важливою функцією підтримки комфорту і безпеки є можливість блокування небажаних дзвінків. Ми, в мережі сервісних центрів Pedant, готові поділитися детальною інструкцією про те, де можна побачити заблоковані номери на різних пристроях.

Керування чорним списком у стандартній ОС Android

Для початку давайте розглянемо, як відстежити та змінити чорний список у гаджетах з базовою версією Android, де не передбачені зміни від виробника:

Після виконання цих дій перед вами відкриється повний перелік номерів, які на даний момент поміщені у чорний список. При необхідності, Ви можете виключити номер із заблокованих, натиснувши на нього та обравши опцію «Видалити».

Як подивитися заблоковані номери на телефонах Samsung?

Смартфони марки Samsung також оснащені функцією блокування номерів. Щоб зрозуміти, як керувати номерами, що потрапили під блокування, вам необхідно:

Тут ви зможете побачити заблоковані контакти та здійснювати будь-які дії щодо керування ними. Щоб видалити номер зі списку, просто натисніть кнопку у вигляді мінуса, що знаходиться поруч із ним.

Пошук та регулювання чорного списку на Xiaomi

На пристроях Xiaomi процес керування заблокованими номерами також досить простий:

У цьому меню можна не лише переглядати заблоковані номери, але й розширювати список блокування, додаючи до нього нові номери, префікси та контакти.

Загальні рекомендації щодо управління блокуванням на інших пристроях

Для більшості сучасних смартфонів, вироблених іншими компаніями, принципи керування заблокованими номерами є аналогічними. Зазвичай, усі необхідні пункти знаходяться в налаштуваннях стандартної програми «Телефон».