Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Інсайдер: Із GTA 6 була вирізана основна функція

title=

Згідно з новим слухом, студія Rockstar Games в ході розробки прибрала важливу нову функцію з GTA 6. Можна з упевненістю сказати, що Grand Theft Auto VI – найочікуваніша гра в історії. У результаті приблизно десять років про це ходили нескінченні чутки. На щастя, залежність від цих чуток нарешті добігає кінця. Наступного місяця Rockstar Games збирається представити GTA 6, або як там у підсумку буде називатися наступна частина серії GTA. Напередодні останні інсайди повинні бути в центрі уваги для користувачів, поки у них ще є така можливість.

Протягом багатьох років ходили чутки, що Rockstar Games має намір впровадити в GTA 6 вдосконалену погодну систему, небачену раніше. І це може зрештою виявитися правдою, але, за останніми даними, від цих планів довелося відмовитись. Згідно з відомим джерелом Rockstar Games, Rockstar Universe, екстремальну погоду було скасовано під час розробки. Коли це сталося, інсайдер не повідомляє.

«Я чув, що вони хотіли урагани та торнадо, але чому їх скоротили, я не знаю! Це можуть бути технічні обмеження або ще щось», – написав Rockstar Universe.

Для тих, хто не розуміє, чому це може бути пов’язано з технічними обмеженнями, є причина, через яку в більшості ігор немає погоди, а якщо і є, то це дуже проста її реалізація. Навіть у базовій реалізації це дуже вимогливо, особливо щодо того, що гравець отримує в результаті, а це не більше ніж новизна. А коли справа доходить до гри в пісочниці з відкритим світом, де все реагує один на одного, впроваджувати різні погодні системи стає складніше. Це головна причина, через яку Лос-Анджелес став ідеальним місцем для зйомок серіалу, тому що його постійне сонячне світло легко передати.

Відповідно до більшості чуток та звітів, дія GTA 6 в основному відбувається у Вайс-Сіті, вигаданому місті Майамі, штат Флорида. Очевидно, що Флорида відома своїми ураганами, тому користувачі від початку не здивувалися, коли студія Rockstar Games спробувала щось реалізувати в цьому дусі, але це легше сказати, ніж зробити. Тим не менш, це буде найдорожча гра коли-небудь створена.