Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Мохаммад Фараджаллах розповів, як вирішити конфлікт Ізраїлю та Палестини: «Якщо з'явиться хоробрість…»

title=

Експерт із українсько-арабських відносин Мохаммад Фараджаллах заявив, що разом палестинці та ізраїльтяни змогли б створити дуже потужну державу.

Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Якщо з'явиться хоробрість у нових правителів з двох сторін для створення двох держав, рано чи пізно ці держави можуть злитися в одну як федерація, конфедерація, тому що і історія, і географія підштовхуватиме два народи», - розмірковує Мохаммад Фараджаллах.

Як пояснює експерт, ізраїльська економіка дуже потребує робочої сили, саме кадрів з палестинської сторони, а палестинська сторона не має технічних можливостей, інформаційних, взагалі технологій, як Ізраїль з усією інфраструктурою, вони теж потребують цього, електрики, всього.

На думку гостя програми, об'єднуючи ці можливості, ми можемо дійсно побачити дуже серйозну та впливову державу, яка може просто бути еталоном толерантності для всього світу та з дуже сильним економічним піднесенням.

«Але для цього потрібно спочатку, щоби всі трошки охолонули, приглушили ненависть, потрібно, щоб жили у мирі окремо кілька десятиліть, але рано чи пізно, я думаю і вірю, що це може бути», - підсумовує Мохаммад Фараджаллах.

Як повідомляв Знай.ua, Співак заявив, що зустріч Байдена та Сі Цзіньпіна історична.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи економіка України розвивається під час війни.