Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 22 лютого 2024

Микола Томенко з командою передав гостинці від Святого Миколая дітям українських героїв

title=

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів. Також зазначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції. Але ми не можемо заборонити людині висловлювати свою позицію.

Наш Фонд «Рідна країна» з метою популяризації українських народних традицій та підтримки дітей, батьки яких захищають нині свободу і незалежність України, реалізує благодійний проект «Святий Миколай - дітям українських героїв».

Розпочали проект вчора у Переяславі у «Хатинці Святого Миколая» у співпраці з Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

А сьогодні продовжили в Києві, - передали солодкі подарунки для дітей військових Національної гвардії України.

Центром спеціального призначення Національної гвардії (керівник генерал-майор Павло Яцюк) подарунки для дітей військових будуть доправлені до різних регіонів, де базуються підпорядковані підрозділи.

«Різдвяно-Новорічний цикл в Україні традиційно починається зі свята Миколая і наш обовʼязок, як командирів і дорослих, створити це свято для наших дітей попри все», - сказав керівник Центру генерал-майор Павло Яцюк.

Щира подяка за благодійний внесок у наш проект колективам кондитерської компанії «КОНТІ» та ПП «СтеллаФлекс».

Також висловлюємо вдячність за підтримку Гощанській кондитерській фабриці.