Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 22 лютого 2024

НАЗК склало протоколи на Дубінського та Головатого

Нацагентство з питань запобігання корупції склало протоколи про адміністративні правопорушення щодо ряду держслужбовців, зокрема стосовно народного депутата Олександра Дубінського та в.о. голови Конституційного Суду Сергія Головатого.

Про це повідомили у НАЗК, інформує Цензор.НЕТ.

На Дубінського склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ст. 172-7 КУпАП.

"Національне агентство встановило, що Дубінський надіслав депутатські звернення до Міністерства охорони здоров’я та ДБР для задоволення приватного інтересу - отримання відомостей, необхідних для власного захисту від кримінального переслідування", - розповіли в НАЗК.

Стосовно в.о. Голови Конституційного Суду України (КСУ) Сергія Головатого склали протокол про адмінстративне порушення, передбачене ст. 188-46 КУпАП. Він відмовився надати на запит НАЗК інформацію.

Протокол, аналогічний до протоколу на Дубінського, складено щодо колишнього заступника голови Агентства з розшуку та менеджменту активів Філіпа Проніна, який нині очолює Полтавську ОВА. "Він, перебуваючи у підпорядкуванні ексголови АРМА Дмитра Жарововича, погоджував встановлення йому додаткових стимулюючих виплат в умовах реального конфлікту інтересів. Зокрема, на другий день повномасштабного вторгнення Пронін погодив встановлення Жарововичу надбавку за інтенсивність праці у 330% до кінця 2022 року, а також 150% надбавки за виконання особливо важливої роботи до квітня 2022 року", - стверджують у НАЗК.

Крім того, НАЗК направило до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду протокол щодо колишньої голови Національної комісії зі стандартів державної мови Орисі Демської. Як зазначається, під час моніторингу та контролю за виконанням актів законодавства з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів виявлено, що Демська всупереч вимогам Закону України "Про запобігання корупції" підписала наказ щодо встановлення собі надбавок за інтенсивність праці в листопаді та грудні 2021 року.

Автор: Ольга Лузан