Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Названо 7 основних причин перейти на Windows 11

title=

Новий зручний інтерфейс, покращена безпека, оновлені програми та інформаційні віджети – це лише деякі з переваг оновлення до Windows 11.

1. Більш послідовний інтерфейс

Користувачам ПК більше не потрібно опускати голови, коли друзі показують їм їх зручні інтерфейси користувача MacOS і Chrome OS. Windows 11 анітрохи не гірше, крім рідкісних діалогових вікон панелі управління. Закруглені кути вікон, компактна панель завдань та сенсорний дизайн (вибачте, Apple) приємні для очей. Це просто виглядає красивіше. Давайте також не забуватимемо про стримані і приємні нові системні звуки.

2. Покращені вбудовані програми

Увімкнені у Windows 11 програми краще, ніж у Windows 10. Абсолютно новий додаток Media Player робить перегляд відео, прослуховування музики та подкастів більш комфортним. Користувачі Windows 11 також отримають Clipchamp, простий відеоредактор PWA на основі шаблонів, що підходить для малого бізнесу, що створює відеоролики для маркетингу та реклами. Додаток «Годинник» для Windows 11 заслуговує на особливу згадку через його нову корисну функцію Focus Sessions, яка допомагає вам сконцентруватися на проектах. Додаток «Фотографії» також включає напрочуд широкі можливості редагування відео, а деякі функції відсутні навіть у Clipchamp. Також були оновлені програми Блокнот, Paint та Калькулятор.

3. Покращений інструмент для створення знімків екрану

Створення знімків екрана в Windows 11 продовжує вдосконалюватися, пропонуючи безліч добрих можливостей. Microsoft оновила незграбний старий інструмент Ножиці (доступний за допомогою Windows Key-Shift-S), який конкурує з однойменним і чудовим додатком Snip & Sketch. Інструмент “Ножиці” дозволяє вибирати прямокутні або довільні області, вікна програм або весь робочий стіл. Потім відкривається міні-редактор для обрізання та розмітки. Інструмент створення знімків екрана також має таймер затримки та вбудовані можливості для збереження та обміну. Ви можете використовувати перевірену клавішу PrtSc, щоб зберегти файл зображення екрана в буфер обміну або в OneDrive.

4. Прив’язка макетів для організованого робочого столу

У Windows завжди можна розташувати вікна на робочому столі так, як вам хочеться. Якраз у той момент, коли я подумав, що неможливо покращити і без того відмінні можливості Windows 10 – яка дозволяє прив’язувати вікно убік, щоб заповнити рівно половину екрана, або в кут, щоб зайняти рівно чверть екрана, – спливає Microsoft. за допомогою ще одного трюка з макетом вікон, який називається Snap Layouts. Коли ви наводите курсор на піктограму розгортання у правому верхньому кутку будь-якого вікна, ви отримуєте кілька варіантів макета у вигляді мініатюр. Ви навіть можете зберегти макет для групи програм, які хочете використовувати пізніше, в одному значку на панелі завдань.

5. Віджети для швидкого доступу до новин, погоди та багато іншого

У Windows 10 є витончена панель новин та інтересів, яка з’являється при наведенні курсору на значок на панелі завдань, але віджети Windows 11 більш налаштовуються. У Windows 11 підтримується сторонні інформаційні віджети. Багато власних віджетів надзвичайно корисні: новини, погода, спорт, рух, сімейна безпека, ціни на акції, календар Outlook, справи та фотографії OneDrive. Ваша стрічка новин налаштовується за темами та джерелами. Microsoft також має функцію панелі віджетів, яка дозволяє переглядати її в повноекранному режимі.

6. Вдвічі стійкіший до шкідливого ПЗ

Windows 11 є надбезпечним. Багато в чому це пов’язано з вимогою безпечного процесора, який називається модулем довіреної платформи. (Незважаючи на підвищену безпеку, ця нова вимога викликала невдоволення багатьох коментаторів Windows, оскільки вона означала, що деякі старі ПК не зможуть працювати з новою ОС.) Рубенкінг зазначає, що, на думку Microsoft, «ПК із захищеним ядром удвічі стійкіший до зараження шкідливим ПЗ».

7. Покращено кілька робочих столів та док-станція для монітора.

Нові можливості стикування в Windows 11 роблять ефективнішим використання великого зовнішнього монітора. ОС тепер запам’ятовує розташування вікон на підключеному моніторі та згортає їх при відключенні, а не засмічує менший екран вікнами програм. Новинкою для кількох робочих столів є можливість використовувати різні шпалери на кожному з них та оновлений інтерфейс перемикання робочих столів.