Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 23 травня 2024

Олександр Мусієнко розповів, чи допоможуть Україні F-16, які будуть тут упродовж місяців

title=

Військовий експерт Олександр Мусієнко прокоментував новину від прем’єрки Данії Метте Фредеріксен про те, що винищувачі F-16 будуть в Україні упродовж місяців.

Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, зараз росія користується ситуацією з останніх сил, окупанти дійсно на всіх парах мчать, ризикують, кидають великі сили, піхоту, все дають у цей наступ. Однак, стверджує він, ворог робить це у передчутті того, що вікно можливостей, яке є зараз, зовсім скоро зачиниться.

«Адже, як би там не було, з усіма складнощами, проблемами, пригальмовуваннями західна допомога буде надходити. І тут уже час працює на нас. Я вкотре кажу, що час зараз уже працює на Україну у цьому сенсі, не на росію з точки зору пакетів допомоги від США, від Британії, від Європейського Союзу, за чеською ініціативою постачання снарядів, які ми так само очікуємо», - підкреслює Олександр Мусієнко.

Звичайно, відзначає він, є питання і проблеми так само виснаження українських підрозділів. На жаль, констатує експерт, це факт, нам потрібно більше зброї, і ворог теж працює, але F-16 допоможуть не тільки збивати російські ракети і шахеди, але і відлякувати їхні літаки.

Як повідомляв Знай.ua, Кулик пояснив, про що буде саміт миру у Швейцарії і чи будуть далі переговори з рф.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чого домагаються росіяни на Харківщині.