Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 22 лютого 2024

Орбан назвав Україну "однією з найкорумпованіших країн світу" і вкотре виступив проти вступу до ЄС

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вкотре наголосив, що проти початку переговорів про вступ України до ЄС, оскільки "країна не готова до цього". Водночас він зазначив, що готовий "до гнучкості" щодо інших питань.

Про це він сказав під час візиту до Парижу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Орбан заперечив оцінку Єврокомісії про те, що "Україна досягла прогресу".

"Україна відома як одна з найбільш корумпованих країн світу. Ми не можемо схвалити рішення про початок переговорів про вступ", - зазначив він.

Крім того, Орбан стверджує, що "прийняття України означатиме додаткові витрати для бюджету ЄС і серйозні наслідки для аграрної політики".

"Україна – велика країна з важливим сільськогосподарським сектором. Якщо ви дозволите цьому сільському господарству увійти в європейську систему сільського господарства, воно знищить його наступного дня. Без трансформації нашої системи сільськогосподарських субсидій ми не зможемо їх впустити. Наслідки будуть жахливими", - зазначив прем’єр Угорщини.

Водночас Орбан наголосив, що готовий "до гнучкості" щодо інших питань, відповідаючи на питання про можливе розблокування Єврокомісією 10 мільярдів євро для Угорщини.

"Коли виникає дилема, я зазвичай класифікую її на три категорії: історичну, стратегічну та тактичну. Українське питання – це питання історичне, питання масштабу. Фінансове питання – тактичне.

Мій політичний досвід навчив мене ніколи не пов’язувати технічні питання, такі як гроші, з історичними проблемами. Якщо ви це зробите, ви ризикуєте повним хаосом. Тому я не хочу досягати згоди в українському питанні, але я залишаюся повністю готовим до цього в інших питаннях", - пояснив Орбан.