Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

П’ять енергоблоків ТЕС виведено в аварійний ремонт, - "Укренерго"

20 листопада в аварійний ремонт було виведено 5 енергоблоків теплоелектростанцій. Ліміти споживання не запроваджувались.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє НЕК "Укренерго".

"Відключено в аварійний ремонт протягом доби п’ять енергоблоків на теплоелектростанціях в різних регіонах. Попри відключення енергоблоків, електроенергії, виробленої українськими електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх побутових та юридичних споживачів. Ліміти споживання не запроваджувались", - йдеться у повідомленні.

У вівторок, 21 листопада, імпорт електроенергії запланований у вечірні години зі Словаччини, Румунії, Молдови загальним обсягом 860 МВт-год.

Експорт здійснюється вночі до Словаччини та Румунії, загальним обсягом 900 МВт-год.

Через негоду залишаються знеструмленими 6 населених пунктів в Дніпропетровській, Донецькій та Полтавській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням енергоживленням споживачів.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 423 населені пункти. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових. З технологічних причин є знеструмлені споживачі у Запорізькій та Сумській областях.