Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Політтехнолог пояснив, що може стати причиною чергового Майдану: «Вивести людей через мовне чи релігійне питання неможливо»

title=

Політтехнолог Борис Тизенгаузен повідомив, що народ влаштовує протести лише проти влади.

Про це він розповів на своєму каналі.

«Протиріччя в суспільстві можуть бути розгойдані з різних причин: мовне питання, релігійне питання, якісь протиріччя політичних поглядів. Останнє найнебезпечнішн, воно реально може розкачати протиріччя. Вивести на Майдан людей з мовного чи релігійного питання неможливо», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, протиріччя у суспільстві справді можуть призвести до масових протестів, як Майдан. Як зазначив Борис Тизенгаузен, такі протести, як Майдан — це вихід усвідомленого громадянського суспільства проти влади.

«Коли влада фальсифікувала вибори, коли влада в особі Януковича вирішила одноосібно розвернутися від євроінтеграційних процесів, обдуривши фактично суспільство. Тобто це вихід проти влади. Люди не вийдуть на Майдан битися за мову чи щось ще, вони це зроблять у соцмережах», - заявив Борис Тизенгаузен.

Як писав раніше Знай.ua, потрібно розкуркулити проросійських олігархів і третього Майдану не буде: думка експерта.

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, чи розвивається економіка України під час війни: «Гарна новина в тому, що…».