Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Продовжують вливати гроші в бруківку, замість оборони: скільки витрачають обласні центри на армію

title=

В ЗМІ опублікували статистику витрат обласних центрів

У цьому році було немало скандалів з закупівлями, які стали приводом обурення для українців.

У виданні Forbes зробили порівняння витрат бюджетних коштів в українських містах. В дослідженні вони використали дві складові:витрати на благоустрій та витрати на ЗСУ. В результаті цього, було з'ясовано, що лише одне місто витратило на потреби ЗСУ більше, ніж на благоустрій.

Видатки міст. Фото: скрін Forbes

Видатки міст. Фото: скрін Forbes

Видатки міст. Фото: скрін Forbes

Видатки міст. Фото: скрін Forbes

Видатки міст. Фото: скрін Forbes

Видатки міст. Фото: скрін Forbes

За даними видання, з усіх обласних центрів лише Житомир витратив на армію більше коштів, ніж на інші потреби. Луцьк, тим часом намагається тримати баланс і ділити ці витрати по рівну. Найбільше на потреби міста та тероборону витратили в місті Дніпро: на благоустрій - 3,2 мільярда гривень, а для військових - 1, 4 мільярди. За статистикою, Харків, Херсон та Ужгород на ТРО кошти не виділяли взагалі.

Місто Київ не включили в статистику не включали. Як пояснили в Forbes, в столичному бюджеті склалася унікальна ситуація. Прямих статтей видатків на тероборону немає, але є інші джерела, які видання в своїх дослідженнях не враховує.

Ремонт тротуару, фото - SFW

Ремонт тротуару, фото - SFW

Окрім цього було відмічено, що міська влада не може напряму виділяти кошти на армію. Але вони можуть організовувати волонтерську допомогу та купувати військові облігації. Таким чином вони можуть підтримувати свої бригади, які були створені в цих містах.

Нагадаємо, портал Знай інформував, у Кличка витратять 3,6 мільйона гривень на софт для електронних перепусток

Раніше на порталі Знай повідомлялося, понад 72 мільйони гривень на ремонт другого поверху: у Кличка продовжують пиляти гроші на скандальному госпіталі

Також, наш портал інформував, у Києві хочуть зробити капітальний ремонт пологового будинку за 40 млн гривень за завищеними цінами: залишилося 2 місяці