Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

"Українська команда" забезпечить захисників на різних напрямках майже 300 дронами-камікадзе, - Палатний

title=

Кожна така "пташка" - це мінус ворожий танк, БТР, вантажівка.

Волонтерський штаб "Українська команда" отримав від виробників та передає на передову близько 300 дронів-камікадзе, на які донатили українці під час "дрон-марафону". Про це повідомив у Facebook керівник "Української команди" Артур Палатний.

"Нещодавно ми провели національний дрон-марафон, в якому завдяки вам змогли придбати майже 300 дронів та 10 наземних станцій керування безпілотниками. Це велика партія! Сьогодні ці дрони їдуть на передову. А вже завтра ця "зграя" полетить на голови окупантам", - заявив Артур Палатний.

Кожна така "пташка" - це мінус ворожий танк, БТР, вантажівка. Це плюс 5-10 нових глядачів на концерті в Кобзона, зазначив керівник "Української команди".

"Наші захисники та ударні дрони сьогодні змінюють хід війни. А ми, "Українська команда" разом з вами їм допомагаємо", - наголосив Палатний.

Раніше повідомлялося, що "Українська команда" оголосила національний дрон-марафон до Дня Незалежності. За перші дні українці задонатили на дрони майже 6 млн гривень.

Також повідомлялося, що "Українська команда" передала партію дронів-камікадзе представникам Головного управління розвідки.