Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 22 лютого 2024

Шахраї активно розводять абонентів Vodafone на гроші: деталі

title=

Жінка отримала повідомлення про наявність шести кредитів, оформлених на її ім’я. Виявилося, що це зробили невідомі, які переоформили картку оператора мобільного оператора Vodafone. Після цього громадянка звернулася до поліції, повідомивши про шахрайські дії щодо неї. Ця інформація міститься у рішенні Пирятинського районного суду Полтавської області.

Повідомляється, що 15 вересня 2019 року невідомий чоловік зателефонував жінці та повідомив, що на її ім’я було оформлено шість кредитів. Невідомі зловмисники переоформили картку мобільного оператора Vodafone. У зв’язку з цим вона звернулася до поліції, щоб подати заяву про шахрайські дії.

Після звернення жінки до кредитних організацій було анульовано деякі кредитні договори. Вона також просить суд визнати недійсним кредит, розмір якого складає 2 000 гривень. Громадянка зазначає, що банківська картка, на яку було зараховано кошти при оформленні кредиту, їй не належала.

У матеріалах судової справи йдеться, що відповідач стверджувала, що має пластикову картку з фінансової установи “Ощадбанк”, на яку нібито було перераховано кредитні кошти, але в неї такої банківської картки не було.

Повідомляється, що 17 вересня 2019 року між позивачем та відповідачем було укладено електронний договір позики. Згідно з умовами цього договору, надана сума складає 2 000 гривень зі строком погашення не пізніше 2 жовтня 2019 року. Для отримання коштів жінка зареєструвалася в особистому кабінеті системи та заповнила необхідну анкету з детальними особистими даними, включаючи паспортні дані, ідентифікаційний номер, телефон, адресу електронної пошти, адресу реєстрації та фактичне місце проживання.

Після розгляду всіх матеріалів справи суд відмовив жінці у задоволенні поданого позову, оскільки вона не змогла довести, що не є клієнткою сервісу з надання онлайн-позик.