Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 16 квітня 2024
Спорт
Перенесений футбольний матч УПЛ «Олександрія« - «Оболонь» пройде 17 квітня [ukrinform.ua]
Зарахування у перший клас і продаж факультативів. Заступницю директора Кременчуцького ліцею № 10 Лаврик спіймали на хабарі [znaj.ua]
Баскетбол 3х3: відомі суперниці українок в олімпійській кваліфікації [ukrinform.ua]
У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі [interfax.com.ua]
Марченко програв стартовий матч основної сітки турніру ATP у Кванджу [ukrinform.ua]
Українські парадзюдоїсти виграли командний залік чемпіонату світу [ukrinform.ua]
Відоме місце дислокації збірної України з футболу під час Євро-2024 [ukrinform.ua]
Українські паралімпійці посіли третє місце на турнірі з голболу у Литві [ukrinform.ua]
Українці здобули чотири медалі на змаганнях з тхеквондо у Сербії [ukrinform.ua]
Настільний теніс: Вероніка Матюніна виграла «золото» турніру у Чорногорії [ukrinform.ua]