Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 22 лютого 2024

Стелла розповіла, як будуть розвиватися події у Бахмуті та Авдіївці: «Це перетягування канату»

title=

Тарологиня Стелла повідомила, поки що на Сході події на фронту не надто будуть мінятися, але от після Нового року на Куп’янсько-Лиманському напрямку буде переломний момент.

Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Що чекає ворога до кінця місяця в Авдіївці?

На жаль, ще там усе продовжується. Я не можу сказати, що там усе затихло, воно буде, десь більше, десь менше, десь вони атакують, десь вони сидять і чекають якесь підкріплення. Таке саме, як сьогодні, поки продовжується.

Бахмут. Така сама історія. Помірність, Страшний суд, тобто ще нічого, продовжуються військові дії. П’ятірка мечів – ця виграти бій, але не виграти війну. У наших те саме, та сама картинка, до кінця року нічого не міняється. Є підкріплення, є люди, є якісь рухи туди-сюди.

Паж – це невеличкий туз. В окупантів Паж мечів, у наших Паж кубків. Розумієте? Це перетягування канату, то трошки в їхню сторону, то трошки в нашу сторону. Але по Пажах це не масштабні досягнення.

Куп’янсько-Лиманський напрямок. Чи буде активізація ворога до Нового року? Чи планують вони ще якісь чергові штурми?

Вони штурмують, який неправильно вибраний напрямок, чи неправильно вибраний час, чи, можливо, це погодні умови якось будуть впливати. Трохи далі, не до Нового року, переломна стадія трохи далі по Смерті, перелом настане трохи пізніше.

Тут мені показує, що в окупантів є такий момент, якийсь частковий відхід, але не повністю. Вісім кубків – я йду, але я повертаюсь. Вони відходять і повертаються. А наші там активно тримають свої позиції.

Як повідомляв Знай.ua, Кобзар розповів, чому росія не здатна на революції.

Також Знай.ua писав про те, що Абайдільдінов розповів, у якому році розвалиться росія.