Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 8 грудня 2023

Угорщина подарувала Україні 100 апаратів ШВЛ - голова Львівської ОВА

Угорщина в понеділок, 20 листопада, надала Україні 100 апаратів штучної вентиляції легень, повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Їх доставили на Львівщину й одразу ж розподілили між медичними закладами Одеської, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Сумської, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської, Донецької областей, а також Києва та Львова", - написав Козицький у телеграм-каналі.

У Львівській області апарат уже служить у госпіталі, де надають допомогу воїнам, ветеранам і мирним жителям, які постраждали через бойові дії. Козицький зазначив, що це потужне посилення для відділень інтенсивної терапії.

Вартість одного апарату - понад EUR30 тис.

"Дякую уряду Угорщини за рішення профінансувати це медобладнання для нашої держави. Дякую Угорській екуменічній службі, яка доправила його у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України. Нехай техніка надійно служить у вправних руках наших медичних фахівців і у свій спосіб допомагає наближати головну перемогу", - наголосив очільник ОВА.

Джерело: https://t.me/kozytskyy_maksym_official/11005