Русский военный корабль, иди нахуй
Новини України 17 квітня 2024

Віталій Дикий розповів, чи Європа сприймає серйозно загрозу війни з росією

title=

Журналіст Віталій Дикий розповів, що не вся Європа сьогодні справді розуміє загрози з боку росії та важливість допомоги Україні, деякі їхні лідери намагаються відмазатись чи перечекати.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як зазначає гість програми, більшість європейських лідерів, на жаль, стурбовані не роллю України та її перспективами, а все ж таки власними внутрішніми труднощами, своїм діалогом із суспільством. Тим паче, додає він, у деяких країнах взагалі йде така риторика, мовляв, давайте відсидимося, може, пронесе, а може, це неправда, що війна піде далі.

«Не можна ніколи відкидати будь-який із варіантів розвитку подій. До цього потрібно бути готовим, тому потрібно продумувати найгірший розвиток ситуації. Хочеш миру – готуйся до війни, класичний вираз. Вони думають, що ця історія пройде повз них і що вони встигнуть домовитися. Цілком імовірно, що встигнуть. А якщо ні, то що тоді?», – розмірковує Віталій Дикий.

Крім того, нагадує він, зараз ми бачимо всю цю історію в НАТО, з пропозиціями Макрона, і якесь експертне управління при Бундестазі дало висновок про те, що, навіть якщо якась країна втрутиться в українське питання збройним контингентом, це зовсім не означає, що країни НАТО повинні об'єднатися і слідувати таким самим шляхом.

«Тобто вони самі собі там вигадують різноманітні відмазки, щоби якось не бути залученими навіть до тих схем і моделей, ситуацій, які викладав Макрон. У будь-якому разі ось ця різношерстість підходу до українського питання в європейському контексті просто стала очевидною», - наголошує Віталій Дикий.

Як повідомляв Знай.ua, Новохатський назвав головні проблеми СБУ і розповів, як їх виправити.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чому Польща не розблоковує кордон.